| Totalvægt | 3500 Kg |
| Egenvægt | ~2900 Kg |
| Antal aksler | 2 |
| Hjul | 185 R14 C |
| Bremser trailer | Ja |
| Chassis | galvanized, support wheel, 4 pcs support legs |
| Gulv | sandwich panel 60 mm + PVC linoleum 2 mm (both sided galvanized sheet metal) |
| Væg | sandwich panel 50 mm (both sided glass fibre 1,5 mm) |
| Tag | sandwich 60 mm (both sided glass fibre 1,5 mm) |
| Eltilslutning | 400 V – 16 A |
| Vandtilslutning | 3/4" |
| Afløb | 2,5" or 6/4" |
| Indvendig højde | 2100mm |
| Længde af trækstang / træktriangel | 1800mm |
| Reference - typy - en | |
| Piktogramy-en | 8-osob pripojka-elektro-400-v pripojka-vody kuchyne zachod umyvadlo satna |